16.2 C
Raseiniai
2024 / 07 / 14

Teisę rinkti Seimo narį Raseinių – Kėdainių apygardoje turės beveik 32 tūkst. rinkėjų

Ar jau skaitėte?

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius turinčių teisę balsuoti pirmalaikiuose Seimo nario rinkimuose  vienmandatėje Raseinių – Kėdainių apygardoje rinkėjų sąrašus.

- Reklama -

Balsavimo teisę šiuose rinkimuose turės iš viso 31 780 Raseinių rajono savivaldybės ir dalies Kėdainių rajono savivaldybės gyventojai. 

Raseinių rajono savivaldybėje daugiausia rinkėjų yra Stonų apylinkėje (2245), Pramonės (2162) ir Prabaudos apylinkėse (2099), mažiausiai – Steponkaimio (121), Bebirvos (123) ir Grajauskų (133) apylinkėse.

Kėdainių rajono savivaldybėje daugiausiai rinkėjų yra Josvainių apylinkės rinkėjų sąraše (1336), Krakių apylinkėje (702) ir Kunionių (416). Mažiausiai – Angirių (133), Paaluonio (188) ir Skaistgirių (236) apylinkėse.

Rugpjūčio 29-31 dienomis vyks balsavimas iš anksto, nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro, Raseinių rajono savivaldybės pastate (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) ir Kėdainių rajono savivaldybės pastate (J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai).

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis balsavimo procesas taip pat bus organizuojamas specialiuose punktuose: RaseiniųKėdainių rinkimų apygardos teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros bei socialinės priežiūros įstaigose, bausmių atlikimo vietose ir kt.

- Reklama -

Rugsėjo 1-2 dienomis rinkimų komisijų nariai vykdys balsavimą rinkėjų namuose. Jo metu balsuos tie rinkėjai, kurie turi teisę balsuoti namuose: neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai.

Rugsėjo 3-oji – pagrindinė Seimo nario rinkimų vienmandatėje RaseiniųKėdainių apygardoje diena, kai rinkėjai balsuos nebe savivaldybės pastate, o savo rinkimų apylinkėse ar bet kurioje kitoje apygardos teritorijoje esančioje rinkimų apylinkėje nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Rinkimų apylinkių sąrašas.

Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik savo asmens dokumentą, kuriame yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas: Lietuvos Respublikos pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą ir pan.

Indrė Ramanavičienė
Patarėja (atstovė spaudai)
Mokymų ir komunikacijos skyrius

TOP naujienos

Šiandien nesnigs. Pūs nestiprus vėjas. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šalčio

Artimiausią parą anticiklonas lems ramius ir žiemiškus orus. Šiandien nesnigs. Pūs nestiprus vėjas. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šalčio. Sausio 12-os naktį prie jūros, dieną šiaurės vakarinėje...

Už plėšimą ir nužudymą iš savanaudiškų paskatų – 15 metų laisvės atėmimo bausmė

Klaipėdos apygardos teismas dešimt kartų teistam, prieš du mėnesius iš laisvės atėmimo vietos išleistam ir naują nusikaltimą padariusiam jaunam vyrui paskyrė didesnę nei įstatymo...

Horoskopai lapkričio 1 dienai

AVINASNamai tikriausiai virs mūšio lauku. Kovokite už save, nenusileiskite ir dėl smulkmenų. Turite bet kokia kaina apginti savo nuomonę ar garbę. Galite turėti nemažų...

Ekspertai pasidalino praktiniais patarimais: neskubėkite dėti parašo eismo įvykio deklaracijoje

Sinoptikai prieš savaitgalį praneša nesibaigiantį sniegą, plikledį ir šaltuką, o tai neišvengiamai reiškia ir daugiau nelaimių kelyje. Eismo įvykiai kelia stresą ir žmonės dažnai...

Mokslininkai ir draudikai: šalčiai namų savininkams per kišenę gali kirsti skaudžiai

Žiemiški orai – ypač kai šaltukas spusteli negailėdamas – per kišenę gali kirsti ne tik padidėjusiomis sąskaitomis už šildymą. Gyvenimo kokybę ir piniginės turinį gali smarkiai pabloginti tokie netikėti dalykai, kaip sprogę vamzdžiai, išsiklaipę...

Daugėja lietuvių keliaujančiųjų gydytis svetur

Tarpvalstybinė sveikatos priežiūra palengva atsigauna po koronaviruso pandemijos sukrėtimo. Praeitais metais pastebimai padaugėjo gyventojų prašymų kompensuoti išlaidas už kitose Europos šalyse suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas, įsigytus vaistus ar medicinos pagalbos priemones, praneša Valstybinė ligonių...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS